Bystřická letní flétna 2019

Pro mladé hudebníky se stalo tradicí každoročně o letních prázdninách přijíždět do Bystřice pod Hostýnem nejen kvůli jejím krásám jako města, ale i za hudebními zážitky. Jsou to většinou žáci základních uměleckých škol, jejich učitelé, ale i dospělí z celé republiky.

Tento kurz je určen k prohloubení hudebních znalostí a dovedností ve hře na příčnou nebo zobcovou flétnu. Je veden 4 zkušenými lektory z řad pedagogů konzervatoří. U zrodu kurzů stál Jiří Bystroň z ostravské konzervatoře a Tereza Vondráková (dříve Hlavizňová), která prošla jeho flétnovou třídou.

Kurzy probíhají v prostorách ZUŠ Bystřice pod Hostýnem, kde je hudební sál využíván k ranní hudební rozcvičce, ve třídách se běžně učí nebo cvičí na nástroj (každý účastník absolvuje 3 hodiny s lektorem), v ateliérech výtvarného oboru se můžou frekventanti odreagovat u výtvarných aktivit nebo si vyslechnout přednášku a každý večer se všichni scházíme v hudebním sále bystřického zámku na koncertě lektora nebo jeho hostů.

Celý kurz končí závěrečným slavnostním koncertem účastníků, který je také hojně navštíven rodiči. Ti si do Bystřice přijíždějí pro své ratolesti naplněné novými hudebními zážitky a plné chutě do dalšího studia hry na flétnu. Někteří se do Bystřice vrací vícekrát; máme i takové, kteří letos přijeli počtvrté a za rok se na ně podle jejich slov můžeme těšit znovu.

 

Plakát s podrobným seznamem koncertů ke stažení zde plakát s koncerty BLF 2019


Datum a čas konání
11.08.2019 - 17.08.2019
17:00 - 12:00

Místo konání
sál ZUŠ, Masarykovo náměstí 133, 76861 Bystřice pod Hostýnem


 • Bystřická letní flétna
 • ZKOLA
 • Asociace ZUŠ
 • Zlínský kraj
 • Bystřice pod Hostýnem
 • ZUŠ Open
 • ZUŠka? ZUŠka!
 • Generátor nástrojů povinné publicity evropských strukturálních a investičních fondů

Kontakty

tel.: +420 573 380 372
e-mail: zusbph@volny.cz

Adresa

Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. 133
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Mapa

Napište nám

  Jméno *

  Email *

  Předmět

  Zpráva

  Chci odebírat novinky

  Chcete-li odebírat novinky, jednoduše přidejte svůj e-mail níže a přihlašte se k odběru.Po odeslání ještě obdržíte potvrzující e-mail, který musíte odsouhlasit!

  Přidejte se k nám