Fotogalerie

Výtvarný obor

 • Slavnostní ukončení výtvarného kurzu pro dospělé

  Autor: Alena Bártová Datum: 20.1.2020
  V pátek 17. ledna 2020 ožil hudební sál naší školy výtvarným uměním. Konalo se zde slavnostní ukončení výtvarného kurzu pro dospělé, který vedla zkušená lektorka Jiřina Vrbecká. Je obdivuhodné, že si dospělí ve svých každodenních povinnostech a starostech najdou čas pro malování a dokážou vytvořit tak krásné obrazy jaké jsme na vernisáži mohli obdivovat. Sál […]
  Více...

 • Příběh koledy

  Autor: Alena Bártová Datum: 13.1.2020
  Ve středu 19. prosince 2019 proběhl předvánoční program, na kterém se podílely všechny obory školy. Dvě dopolední představení shlédli žáci ZŠ TGM a ZŠ Bratrství, večerní program s uvítacím nápojem byl hojně navštíven veřejností. V kinosále byste těžko hledali volné místečko. Pořadem provázeli žáci LDO a hudební vstupy přibližovaly koledy napříč staletími a mnoha evropskými […]
  Více...

 • Cinknutí zvonečku – koncerty pro děti z mateřských škol

  Autor: Alena Bártová Datum: 13.1.2020
  Děti z mateřských škol přišly do hudebního sálu naší školy, aby si poslechly vánoční koncert v podání jejich straších kamarádů. Na koncertě jim byly také představeny různé předvánoční zvyky a tradice, společně s učitelkami upekly vánoční cukroví, zapálily svíčky na adventním věnci, zpívaly koledy a koncert si všichni moc užili.
  Více...

 • Benefiční koncert 13. prosince 2019 v Rajnochovicích

  Autor: Alena Bártová Datum: 13.1.2020
  Na podporu dlouhodobě nemocného pana učitele byl v Rajnochovicích uspořádán benefiční koncert, kde vystoupili žáci této pobočky ZUŠ a dechový orchestr. Všichni přítomní si užili krásnou přátelskou atmosféru, milé setkání se sousedy, občerstvení a samozřejmě krásnou hudbu v podání žáků naší školy.
  Více...

 • 30. výročí Sametové revoluce

  Autor: Alena Bártová Datum: 21.11.2019
  V pátek 15. listopadu 2019 proběhl vzpomínkový pořad k výročí Sametu s písněmi Karla Kryla. Vystoupili žáci všech oborů, přišli pamětníci, viděli jsme krásné video od Paměti národa, z knihovny Václava Havla a další. Mnoho návštěvníků odcházelo se slzami v očích.
  Více...

 • Výtvarný kurz pro dospělé

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 7.11.2019
  Je obdivuhodné, že si i dospělí při svém pracovním vytížení najdou čas pro sebe a navštěvují výtvarný kurz vedený Jiřinou Vrbeckou. Vzájemně se inspirují a podporují při tvorbě. Někteří drží štětec a kouzlí s olejovými barvami poprvé v životě.
  Více...

 • S PODZIMNÍM VĚTREM 

  Autor: Alena Bártová Datum: 31.10.2019
  S PODZIMNÍM VĚTREM  21. a 22. října 2019, sál ZUŠ Proběhly 4 workshopy pro děti ze 7 okolních mateřských škol. Při akcích si děti společně zazpívaly, vyzkoušely hudební nástroje, barevné hudební trubky, zaběhaly si s papírovými draky, posbíraly houby v lese, nakreslily podzimní obrázek a hodně si návštěvu základní umělecké školy užily. Osvědčený autorský tým Jiřina Vrbecká a […]
  Více...

 • Malí velcí umělci v Květné zahradě v Kroměříži 8. června 2019

  Autor: Alena Bártová Datum: 25.6.2019
  Závěrečnému koncertu Malých velkých filharmoniků předcházela vernisáž prací žáků základních uměleckých škol Zlínského kraje a muzicírování žáků v Květné zahradě v Kroměříži.
  Více...

 • PŘED NAŠÍM 31. května 2019

  Autor: Alena Bártová Datum: 25.6.2019
  Akce konaná v rámci celorepublikového festivalu ZUŠ OPEN na podporu základního uměleckého vzdělávání.
  Více...

 • POST BELLUM

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 11.6.2019
  Ve čtvrtek 6. června 2019 v kinosále na Sušile proběhla závěrečná prezentace projektu POST BELLUM, Paměť národa. Deset týmů žáků 8. a 9. tříd představilo svého pamětníka. Naše ZUŠ formou divadelní scénky plné symbolů představila život 93-leté dámy s tiskárnou, život paní Milady Krčmařové. Členy tvůrčího týmu byli: Lenka Vyhlídalová, Dominik Maliňák a Matouš Dvorský. Vedoucím […]
  Více...

Kontakty

tel.: +420 573 380 372
e-mail: zusbph@volny.cz

Adresa

Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. 133
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Mapa

Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. 133
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Zobrazit větší mapu

Napište nám

Jméno *

Email *

Předmět

Zpráva

Chci odebírat novinky

Chcete-li odebírat novinky, jednoduše přidejte svůj e-mail níže a přihlašte se k odběru.Po odeslání ještě obdržíte potvrzující e-mail, který musíte odsouhlasit!

Přidejte se k nám