Fotogalerie

Výtvarný obor

 • Exkurze žáků výtvarného oboru v Muzeu umění Olomouc

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 12.12.2022
  Exkurze žáků výtvarného oboru ZUŠ v Muzeu umění Olomouc. Dopoledne nás lektorka Denisa provedla výstavou Posvátné umění v nesvaté době, inspirováni uměním, žáci tvořili vlastní vitráže. Po rozchodu na adventních trzích jsme se vrátili do muzea a dozvěděli se nové informace o díle Zorky Ságlové. Sami jsme si vytvořili nejrůznější razítka a vymysleli vlastní vzory.
  Více...

 • ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY 2022

  Autor: Alena Bártová Datum: 6.12.2022

  Více...

 • Okna hotelu Podhoran

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 25.11.2022
  Čas adventu je na dosah mávnutí andělského křídla. Pookřál i Podhoran, když se mu dnes několik andělů objevilo v oknech…..
  Více...

 • Podzimní dílny pro děti z mateřských škol

  Autor: Alena Bártová Datum: 25.10.2022
  Podzimní dílny s hudbou a malováním pro děti z mateřských školek se nesly v duchu radosti, her, dětské bezprostřednosti a společného muzicírování dospělých s dětmi. Tvůrčí tým se opravdu vyřádil a už teď se děti i účinkující těší na vánoční koncerty.
  Více...

 • Děkujeme

  Autor: Alena Bártová Datum: 23.9.2022
  Moc děkujeme firmě TON https://www.ton.eu/cz/ za velkorysý sponzorský dar naší škole v podobě 15 nádherných židlí. Židle jsou umístěny ve třídách jako odkaz na významnou osobnost Michaela Thoneta.
  Více...

 • Návštěva žáků VO – Dřevosochání

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 23.9.2022
  Žáci výtvarného oboru školy navštívili Bystřické dřevosochání, které pořádá SŠNO. Poutavý výklad Pavla Blažka a praktické ukázky práce je velmi zaujaly. Pokud chcete vidět výsledek setkání dřevosochařů, přijďte v pátek 23. 9. 2022 ve 13 hodin do Mlýnské ulice. Jistě nebudete zklamáni.
  Více...

 • Na paloučku_výtvarné a hudební hry pro děti z MŠ

  Autor: Alena Bártová Datum: 18.4.2022
  Po dlouhých dvou letech se uskutečnily dílny pro děti z mateřských škol. Všichni si společné muzicírování, zpěv a míchání barev užili s velkou radostí. Těšíme se na pokračování na konci dubna 2022, kdy se dostane na další děti z mateřských škol.
  Více...

 • ZUŠ Bystřice p. H. v zahradnictví Stella Holešov

  Autor: Alena Bártová Datum: 5.4.2022
  O víkendu na konci března proběhla v zahradnictví Stella v Holešově výstava nejen zahradnická, ale také zahradnicko-architektonická. Celý víkend zakončilo několik krásných hudebních vystoupení žáků ZUŠ Bystřice po Hostýnem. Kdo jste byli, jistě nám dáte za pravdu.
  Více...

 • Restaurování maleb a rámů strarých obrazů

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 31.1.2022
  V úterý 25. ledna 2022 proběhl ve škole Projektový den s kurátorkou Městského muzea Bystřice pod Hostýnem – paní Marií Heczko. Dozvěděli jsme se, jak se restaurují rámy starých obrazů, jak se restaurují staré malby, co všechno obnáší práce restaurátora. Sami jsme měli možnost si vyzkoušet, kolik je potřeba trpělivosti a zručnosti při práci. Vyprávění […]
  Více...

 • Výlet žáků výtvarného oboru

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 10.12.2021
  Vzpomínáme na krásný výlet žáků výtvarného oboru do skláren Květná, na Střední uměleckoprůmyslovou školu do Uherského Hradiště a do KOVOZOO ve Starém Městě. Děti zjistily, kolik sklářů pracuje na jedné skleničce, než ji dají chládnout do pece, naučily se vykovat si vlastnoručně hřebík s kovářem a prošly si celou krásnou budovu UMPRUM, kde dříve působil […]
  Více...

Kontakty

tel.: +420 573 380 372
e-mail: zusbph@volny.cz

Adresa

Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. 133
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Mapa

Napište nám

  Jméno *

  Email *

  Předmět

  Zpráva

  Chci odebírat novinky

  Chcete-li odebírat novinky, jednoduše přidejte svůj e-mail níže a přihlašte se k odběru.Po odeslání ještě obdržíte potvrzující e-mail, který musíte odsouhlasit!

  Přidejte se k nám