Fotogalerie

 • Koncert „Italská inspirace“

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 19.4.2022
  Děkujeme za krásný koncert a přejeme Vendule Galdové hodně štěstí při absolventském koncertě na JAMU.
  Více...

 • Na paloučku_výtvarné a hudební hry pro děti z MŠ

  Autor: Alena Bártová Datum: 18.4.2022
  Po dlouhých dvou letech se uskutečnily dílny pro děti z mateřských škol. Všichni si společné muzicírování, zpěv a míchání barev užili s velkou radostí. Těšíme se na pokračování na konci dubna 2022, kdy se dostane na další děti z mateřských škol.
  Více...

 • Benefiční koncert DĚTI DĚTEM

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 5.4.2022
  Benefiční koncert se opravdu vydařil. Rádi se s Vámi podělíme ještě o několik fotografií.  Díky Vašim darům bylo v kasičce krásných 12.210,- Kč. Děkujeme všem
  Více...

 • Hudební vystoupení v Centru pro seniory Zahrada

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 5.4.2022
  V pátek 1. dubna 2022 udělali svým hudebním vystoupením žáci školy obyvatelům Centra pro seniory Zahrada. Nejraději mají lidové písně a známé melodie Karla Svobody. Srdečné setkání se jako vždy velmi povedlo.
  Více...

 • ZUŠ Bystřice p. H. v zahradnictví Stella Holešov

  Autor: Alena Bártová Datum: 5.4.2022
  O víkendu na konci března proběhla v zahradnictví Stella v Holešově výstava nejen zahradnická, ale také zahradnicko-architektonická. Celý víkend zakončilo několik krásných hudebních vystoupení žáků ZUŠ Bystřice po Hostýnem. Kdo jste byli, jistě nám dáte za pravdu.
  Více...

 • Krásný úspěch zpěvačky

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 20.3.2022
  Srdečně gratulujeme Aničce Vrhelové k 1. místu v krajském kole soutěže ve zpěvu. Děkujeme za její přípravu Kristýně Vylíčilové, za korepetici Zuzaně Outratové.
  Více...

 • Okresní kola soutěží – bicí

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 16.3.2022
  Na začátku března 2022 proběhla okresní kola soutěží. Letos soutěží zpěváci, bubeníci, cimbalisté, hráči na dechové nástroje dřevěné, žesťové a zobcové flétny. Jsme moc rádi, že se dětem tak dařilo a mnoho z nich bude naši školu reprezentovat také v krajských kolech. Děkujeme jim i jejich učitelům za vzornou reprezentaci a vynaložené úsilí. Bubeníci byli […]
  Více...

 • Okresní kola soutěží – dechové nástroje

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 16.3.2022
  Na začátku března 2022 proběhla okresní kola soutěží. Letos soutěží zpěváci, bubeníci, cimbalisté, hráči na dechové nástroje dřevěné, žesťové a zobcové flétny. Jsme moc rádi, že se dětem tak dařilo a mnoho z nich bude naši školu reprezentovat také v krajských kolech. Děkujeme jim i jejich učitelům za vzornou reprezentaci a vynaložené úsilí.
  Více...

 • Okresní kola soutěží hudebního oboru – zpěv

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 16.3.2022
  Na začátku března 2022 proběhla okresní kola soutěží. Letos soutěží zpěváci, bubeníci, hráči na dechové nástroje dřevěné, žesťové a zobcové flétny. Jsme moc rádi, že se dětem tak dařilo a mnoho z nich bude naši školu reprezentovat také v krajských kolech. Děkujeme jim i jejich učitelům za vzornou reprezentaci a vynaložené úsilí.
  Více...

 • Školní kolo soutěže ve hře na dechové nástroje

  Kategorie:
  Autor: Alena Bártová Datum: 1.3.2022
  Proběhla školní kola soutěže ve hře na dechové nástroje. Žáci se svými učiteli nacvičili krásný program, za skvělého doprovodu korepetitorek a už se těší do okresu. Ze všech žáků, kteří se školního kola ve hře na dechové nástroje žesťové a dřevěné zúčastnili, postoupilo do okresního kola konaného v Kroměříži a v Hulíně celkem 35 dětí. […]
  Více...

Kontakty

tel.: +420 573 380 372
e-mail: zusbph@volny.cz

Adresa

Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. 133
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Mapa

Základní umělecká škola Bystřice pod Hostýnem
Masarykovo nám. 133
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Zobrazit větší mapu

Napište nám

Jméno *

Email *

Předmět

Zpráva

Chci odebírat novinky

Chcete-li odebírat novinky, jednoduše přidejte svůj e-mail níže a přihlašte se k odběru.Po odeslání ještě obdržíte potvrzující e-mail, který musíte odsouhlasit!

Přidejte se k nám